پرش به محتوا

پلمپ کابلی

بازدیدها: 199

پلمپ کابلی ( cable seal ) شکل دیگری از انواع پلمپ است . و همانطور که نام آن نشان میدهد از کابل فولادی مقاوم و انعطاف پذیر ساخته شده است .
از انواع
پلمپ کابلی ( cable seal ) علاوه بر محلهای با قفل استاندارد از قبیل کانتینرها و درها ، در مواردی که نیاز به پلمپ ایمنی با خصوصیات ویژه باشد ، بعنوان مثال طول بیشتر و یا انعطاف پذیری پلمپ ، استفاده میشود .

پلمپ های کابلی بصورت پیش فرض دارای طول حدود ۲۰ تا ۳۰ سانتیمتر هستند . ولی طبق سفارش با طول دلخواه تولید میشوند . از ویژگی های پلمپ های کابلی انعطاف پذیر بودن پلمپ برای عبور آسان آن از محلهای غیر متعارف و با شکلهای پیچیده و تولید پلمپ با طول مورد نیاز خریدار میباشد .

انواع پلمپ کابلی معمولا برای محلها و یا مواردی که دارای شرایط ویژه بوده و حالت استاندارد ندارند و نیاز به پلمپ قابل انعطاف با طول کابل متفاوت دارند قابل استفاده میباشد .

روی پلمپ های کابلی هم مانند انواع دیگر پلمپها علامت و یا طرح دلخواه و شماره مورد نظر خریدار حک میگردد . شماره های پلمپها منحصر به فرد و غیر تکراری است و قابل ردیابی میباشد .
استفاده از انواع پلمپ کابلی آسان و راحت و بدون نیاز به ابزار و آموزش خاص بوده و به راحتی قفل میشود . و پس از قفل شدن دیگر باز نمیشود . و برای باز کردن پلمپ باید آن را تخریب کرد .به همین دلیل پلمپ های کابلی یکبار مصرف هستند و قابل استفاده مجدد نمیباشند .
ضد تقلب و دستکاری است ( قابل باز شدن نیست ) . به این معنی که هرگونه تلاش برای دستکاری و یا تغییر وضعیت پلمپ باعث تغییر ظاهری پلمپ میشود .
هر تلاشی برای باز کردن آن باعث مخدوش شدن و یا خرابی پلمپ میشود .

www.basitco.ir

پلمپهای ایمنی بسیط راهی مطمئن و کم هزینه برای حفظ امنیت و نشانه گذاری مکان های مورد نظر شما