پرش به محتوا

محصولات

بازدیدها: 196

محصولات بسیط شامل تولیداتی از جمله پلمپ های ایمنی و قطعات صنعتی میباشد .تولیدات شرکت بسیط با داشتن تنوع مناسب برای همه انواع پلمپ ( پلمپ کانتینر,پلمپ میله ای,پلمپ پلاستیکی,پلمپ فلزی ، پلمپ سیمی،پلمپ کلیکر، پلمپ پالت ، پلمپ واگن ، پلمپ کیف ، پلمپ کیسه ، پلمپ کنتور، پلمپ مرسولات پستی،پلمپ چرخشی،پلمپ کشویی، قفل ایمنی،پلمپ در، پلمپ تانکر،پلمپ مخازن ) ، نیاز مصرف کنندگان گوناگون به انواع پلمپ را برآورده نموده و برای کلیه مصارف جایگزین مناسب را ارائه مینماید . بعلاوه اینکه برای موارد اختصاصی هم آماده همکاری  میباشد.

این شرکت بعنوان اولین و بزرگترین تولید کننده ایرانی انواع پلمپ ایمنی با امکان طراحی ، ساخت و تولید پلمپهای متنوع و ویژه برای کاربردهای گوناگون از قبیل : کانتینرهای حمل کالا ، تانکرهای حمل مایعات ، شیرهای تخلیه ، واگنهای راه آهن ، مخازن حمل سیمان  ، دربهای انبار ، درهای ورودی ، کیسه های حمل کالا و مرسولات پستی ، کنتورها و وسایل اندازه گیری ،… توانسته در تامین نیاز پلمپهای ایمنی قدم بردارد . این شرکت قابلیت و توانایی طراحی ، ساخت و تولید انواع مختلف پلمپهای یکبار مصرف را دارد . و قادر به ساخت پلمپهای جدید و ویژه متناسب با نیاز خریدار از مرحله طراحی تا تولید میباشد .

در کنار پلمپهای تولیدی ، این شرکت تعدادی از قطعات مورد نیاز صنایع و مشاغل صنعتی را تولید و عرضه مینماید . کیفیت و قیمت مناسب محصولات تولیدی استقبال مطلوب مصرف کنندگان کالاهای تولیدی را به همراه داشته است . این مجموعه تولیدی همواره در تلاش بوده تا سطح دانش فنی و امکانات تولیدی خود و در نتیجه کیفیت کالا های تولیدی را افزایش دهد . برخی از محصولات بسیط در زیر مشخص گردیده است .

www.basitco.ir

پلمپهای ایمنی بسیط راهی مطمئن و کم هزینه برای حفظ امنیت و محدود کردن دسترسی به مکان های مورد نظر شما