پرش به محتوا

ارسال پیشنهاد

بازدیدها: 158

ارسال پیشنهاد

__________________________________

لطفا هرگونه پیشنهاد و یا انتقاد خود را پس تکمیل اطلاعات ذیل ارسال فرمایید و یا با ما تماس بگیرید . قسمت پشتیبانی در اولین فرصت پیشنهاد و انتقاد دریافتی را بررسی  و اقدام لازم را انجام خواهد داد . ضمن تشکر از توجه و دقت نظر شما امیدواریم با همفکری و استفاده از پیشنهاد های شما پیشرفت روز افزون کیفی و کمی را شاهد باشیم .

لطفا برای ارائه پیشنهاد و یا انتقاد اطلاعات زیررا تکمیل و ارسال کنید .

__________________________________

  پلمپهای ایمنی بسیط راهی مطمئن و کم هزینه برای حفظ امنیت و محدود کردن دسترسی به مکان های مورد نظر شما

  شرکت بسیط با توجه به نیاز کشور و صنایع داخلی به پلمپ ایمنی و در جهت تامین نیاز داخل و حتی صادرات کالا تلاش کرده است . این شرکت بعنوان اولین و بزرگترین تولید کننده ایرانی :

  انواع پلمپ ( پلمپ،پلمپ میله ایپلمپ پلاستیکیپلمپ فلزیپلمپ کابلیپلمپ تسمه ایپلمپ کانتینریپلمپ کیف-… )

  مکان طراحی ساخت و تولید پلمپهای متنوع و ویژه برای کاربردهای گوناگون از قبیل : کانتینرهای حمل کالا ، تانکرهای حمل مایعات ، شیرهای تخلیه ، واگنهای راه آهن ، مخازن حمل سیمان  ، دربهای انبار ، درهای ورودی ، کیسه های حمل کالا و مرسولات پستی ، کنتورها و وسایل اندازه گیری ،…

  توانسته در تامین نیاز پلمپهای ایمنی قدم بردارد . این شرکت قابلیت و توانایی طراحی ، ساخت و تولید انواع مختلف پلمپهای یکبار مصرف را دارد . و قادر به ساخت پلمپهای جدید و ویژه متناسب با نیاز خریدار از مرحله طراحی تا تولید میباشد . شما می توانید با یک شرکت باتجربه و پویا با توانایی طراحی و ساخت و تولید انواع مختلف پلمپهای یکبار مصرف و قطعات صنعتی و یک متخصص مناسب در زمان مناسب مشورت کنید . همکاری با ما ساده و بدون دردسر است. برای شروع ، می توانید نتایج تلاش ما و اطلاعات بیشتر در مورد قطعات تولید شده. را در وب سایت ما پیدا کنید .

  اگر در مورد قطعات مورد نیاز خود نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید ، با همکاران ما در تماس باشید. و ما در حد توان برای یافتن راه حل مناسب شما تلاش میکنیم .

  www.basitco.ir