پرش به محتوا

پلمپ کانتینری

بازدیدها: 181

انواع پلمپ کانتینری ، پلمپ میله ای و یا پلمپ کلیکر ( container seal ) از گونه های پر مصرف پلمپ میباشد . این دسته از پلمپها معمولا برای محلهای با قفل استاندارد از قبیل کانتینرها  و یا درهای انبار با محل استاندارد قابل استفاده است و دارای ضریب امنیتی بالا میباشد .

در مواردی که نیاز به پلمپ کانتینری با خصوصیات ویژه باشد ، بعنوان مثال طول بیشتر و یا انعطاف پذیری پلمپ ، از پلمپهای دیگر مانند انواع پلمپ کانتینری کابلی استفاده میشود . بر خلاف پلمپ های میله ای که دارای طول مشخص هستند و شکل ثابت دارند ، از ویژگی های پلمپ های کابلی کانتینری انعطاف پذیری برای عبور پلمپ از محلهای غیر متعارف و تولید پلمپ با طول مورد نیاز خریدار میباشد .

روی پلمپ های کانتینری هم اعم از میله ای و یا کابلی علامت و یا طرح دلخواه و شماره مورد نظر خریدار حک میگردد . شماره های پلمپها منحصر به فرد و غیر تکراری است و قابل ردیابی میباشد .

استفاده از انواع پلمپ کانتینری همچنین پلمپ های کانتینری سهل و آسان و بدون نیاز به ابزار و آموزش خاص بوده و به راحتی قفل میشود . و پس از قفل شدن دیگر باز نمیشود و برای باز کردن پلمپ باید آن را تخریب کرد . به همین دلیل پلمپهای کانتینری از این نوع یکبار مصرف هستند و قابل استفاده مجدد نمیباشند .
ضد تقلب و دستکاری است ( قابل باز شدن نیست ) . به این معنی که هرگونه تلاش برای دستکاری و یا تغییر وضعیت پلمپ باعث تغییر ظاهری پلمپ میشود .
هر تلاشی برای باز کردن آن باعث مخدوش شدن و یا خرابی پلمپ میشود .

پلمپ جایگزین

www.basitco.ir

پلمپهای ایمنی بسیط راهی مطمئن و کم هزینه برای حفظ امنیت و نشانه گذاری مکان های مورد نظر شما