پرش به محتوا

پلمپ پلاستیکی

بازدیدها: 140

پلمپ پلاستیکی ( Plastic seal ) شکل دیگری از انواع پلمپ است . این دسته از پلمپها تنوع بسیار زیادی دارد . و همانطور که نام آن نشان میدهد از مواد اولیه اصلی پلیمر مقاوم و انعطاف پذیر ساخته شده است .
پلمپ پلاستیکی علاوه بر محلهای با قفل استاندارد از قبیل کانتینرها معمولا برای محلهایی که دارای شرایط ویژه بوده و شرایط استاندارد ندارند و نیاز به پلمپ قابل انعطاف دارند قابل استفاده میباشد .پلمپ ها عموما و بسته به مدل دارای طول حدود ۲۰ تا ۵۰ سانتیمتر هستند . از ویژگی های پلمپ های پلاستیکی انعطاف پذیر بودن پلمپ برای عبور آسان آن از محلهای غیر متعارف و با شکلهای پیچیده و هزینه اندک آن نسبت به دیگر انواع پلمپ میباشد .

روی پلمپ های پلاستیکی هم مانند انواع دیگر پلمپها علامت و یا طرح دلخواه و شماره مورد نظر خریدار حک میگردد . شماره های پلمپها منحصر به فرد و غیر تکراری است و قابل ردیابی میباشد .
استفاده از انواع پلمپ پلاستیکی آسان و راحت و بدون نیاز به ابزار و آموزش خاص بوده و به راحتی قفل میشود . و پس از قفل شدن دیگر باز نمیشود . و برای باز کردن پلمپ باید آن را تخریب کرد .به همین دلیل پلمپ های پلاستیکی یکبار مصرف هستند و قابل استفاده مجدد نمیباشند .
ضد تقلب و دستکاری است ( قابل باز شدن نیست ) . به این معنی که هرگونه تلاش برای دستکاری و یا تغییر وضعیت پلمپ باعث تغییر ظاهری پلمپ میشود .

هر تلاشی برای باز کردن آن باعث مخدوش شدن و یا خرابی پلمپ میشود .

www.basitco.ir

پلمپهای ایمنی بسیط راهی مطمئن و کم هزینه برای حفظ امنیت و نشانه گذاری مکان های مورد نظر شما