پرش به محتوا

محصولات صنعتی

بازدیدها: 177

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

محصولات صنعتی تولیدی شرکت بسیط با داشتن کیفیت بالا و تنوع مناسب ، رضایت مصرف کنندگان محصولات تولیدی را برآورده نمود است . تضمین کیفیت و پشتیبانی ، اطمینان مصرف کنندگان را به همراه داشته است .

ساخت قالبهای صنعتی


یکی از محصولات صنعتی ساخت قالب میباشد . دانش فنی و تجربه و تجهیزات مناسب امکان طراحی تا ساخت قالبهای صنعتی و لوازم خانگی را فراهم آورده است . این شرکت توان ساخت قالبهای صنعتی کوچک و متوسط را دارا میباشد و ضمن ساخت قالبهای مورد نیاز شرکت امکان قبول سفارش ساخت قالب را دارد .

ساخت قطعه

این مجموعه ساخت قطعات صنعتی  و مجموعه های خودرویی  و خانگی کوچک  و متوسط را انجام میدهد . و توانایی ساخت قطعات مورد نیاز صنایع و تولید کنندگان لوازم خانگی با بهره گیری از تجهیزات و تجربه کارشناسان مجموعه طبق سفارش را دارا میباشد .

لوازم یدکی

مجموعه بسیط سابقه طولانی در تولید قطعات یدکی خودرو و دارا است . با تجرفه مفید کسب شده در این زمینه همزمان با تولید قطعات یدکی در حال تولید امکان ساخت و تولید قطعات یدکی مورد نیاز صنایع خودرویی و تامین نیاز بازار را در اختیار داشته و آماده ارائه خدمات در این زمینه میباشد .

محصولات صنعتی

امکانات  فراهم شده همراه با دانش فنی و تجربه و تجهیزات مناسب . در این مجموعه شرایط لازم برای تولید محصولات صنعتی را فراهم کرده است . این مجموعه توان ساخت  قطعات و محصولات صنعتی کوچک و متوسط از مرحله طراحی تا تولید را دارا میباشد. و آمادگی همکاری با تولید کنندگان دیگر را دارد  .

مشاوره ساخت و تولید

یکی از خدمات قابل ارائه توسط این مجموعه ارائه مشاوره است . این شرکت امکان ارائه مشاوره در زمینه ساخت و تولید قطعات کوچک و متوسط ، طراحی خطوط تولید و راه اندازی خطوط تولید کوچک را دارد . ، اتوماسیون ، و همکاری در امور مشابه به پشتوانه سالها تجربه و تحقیق کارکنان مجموعه نیز قابل ارائه میباشد .

محصولات

www.basitco.ir

پلمپهای ایمنی بسیط راهی مطمئن و کم هزینه برای حفظ امنیت و محدودکردن دسترسی به مکان های مورد نظر شما