محصولات صنعتی

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

محصولات صنعتی توليدی شركت بسيط با داشتن كيفيت بالا و تنوع مناسب ، نيازمصرف كنندگان گوناگون به انواع محصولات توليد شده را برآورده نموده و تضمين كيفيت و پشتيبانی سبب اطمينان مصرف كنندگان را فراهم آورده است .

ساخت قالبهای صنعتی


دانش فنی و تجربه و تحهیزات کافی از مرحله طراحی تا ساخت قالبهای صنعتی و لوازم خانگی را فراهم آورده و این شرکت توان ساخت قالبهای صنعتی کوچک و متوسط را دارا میباشد و ضمن ساخت قالبهای مورد نیاز شرکت امکان قبول سفارش ساخت قالب را دارد .

ساخت قطعه

این مجموعه ضمن ساخت قطعات صنعتی و مجموعه های خودرویی و خانگی کوچک و متوسط توانایی ساخت قطعات مورد نیاز صنایع و تولید کنندگان لوازم خانگی با بهره گیری از تجهیزات و تجربه کارشناسان مجموعه طبق سفارش را دارا میباشد .

لوازم يدكی

این مجموعه با سابقه طولانی در تولید قطعات یدکی خودرو و دارا بودن تجرفه مفید در این زمینه همزمان با تولید قطعات یدکی در حال تولید امکان ساخت و تولید قطعات یدکی مورد نیاز صنایع خودرویی و تامین نیاز بازار را در اختیار داشته و آماده ارائه خدمات در این زمینه میباشد .

محصولات صنعتی

امکانات فراهم شده همراه با دانش فنی و تحربه و تحهیزات کافی در این مجموعه شرایط لازم برای تولید محصولات صنعتی ، از مرحله طراحی تا ساخت قالبها ولوازم صنعتی را فراهم آورده و این مجموعه توان ساخت قطعات و محصولات صنعتی کوچک و متوسط و همکاری با تولید کنندگان دیگر را دارا میباشد .

مشاوره ساخت و توليد

یکی از خدمات قابل ارائه توسط این مجموعه ارائه مشاوره در زمینه ساخت و تولید ، اتوماسیون ، طراحی خطوط تولید ، راه اندازی خطوط تولید و همکاری در امور مشابه به پشتوانه سالها تجربه و تحقیق کارکنان مجموعه میباشد .

پلمپهای ایمنی بسیط راهی مطمئن و کم هزینه برای حفظ امنیت و محدود کردن دسترسی به مکان های مورد نظر شما