پرش به محتوا

پلمپ کابلی CA50

بازدیدها: 158

پلمپ کابلی
پلمپ کابلی C.A.50

پلمپ کابلی C.A.50

پلمپ کابلی C.A.50 از آلومینیوم آلیاژی و کابل فولادی آلیاژی انعطاف پذیر است . این پلمپ از چند قسمت تشکیل شده است . قسمت کله ( پلاک ) که از آلومینیوم آلیاژی و شامل قفل میباشد و کابل که از کابل فولادی مقاوم است به همراه قطعه پیچ از فولاد آلیاژی برای قفل کردن پلمپ بکار میرود ساخته شده است .
روی کله قطعه پلمپ مشخصات مورد نیاز خریدار از جمله طرح و علامت و شماره سریال دلخواه درج میگردد .( درج ترکیب شماره و حروف امکان پذیر میباشد .)

  درج شماره و علامت با روش حک عمیق ( Deep Stamp )که دارای ضریب امنیتِی بالا میباشد انجام میشود .
این نوع پلمپ علاوه بر محلهای با قفل استاندارد از قبیل کانتینرها ، معمولا برای محلهایی که دارای شرایط ویژه بوده و نیاز به پلمپ باریک و قابل انعطاف و با طول متفاوت دارند : مانند درهای ورود و خروج ، شیرهای تخلیه و بارگیری و امثال آن قابل استفاده میباشد .

پلمپ کابلی
پلمپ کابلی C.A.50

پلمپ های کابلی برای محلهای با قفل استاندارد از قبیل کانتینرها ، درهای انبار با قابلیت قفل استاندارد ، و محلهای با قفل غیر استاندارد مانند وسایل اندازه گیری بزرگ ، جعبه های نگهداری کالا ، شیرهای تخلیه و بارگیری محلهایی که امکان نصب این نوع پلمپ را دارا باشند و امثال آن قابل استفاده میباشد .

استفاده از آن سهل و آسان است . بدون نیاز به ابزار و آموزش خاص و توسط هر کاربری میتواند نصب شود . به راحتی قفل میشود و پس از قفل شدن باز نخواهد شد .

یکبار مصرف میباشد .
ضد تقلب و دستکاری است ( قابل باز شدن نیست ) .
هر تلاشی برای باز کردن آن باعث مخدوش شدن ویا خرابی پلمپ میشود .
قطر کابل مورد استفاده بطور معمول ۱/۵ میلیمتر و طول آن ۵۰ سانتیمتر میباشد . ولی قطر و طول کابل طبق سفارش قابل تغییر میباشد .
امکان تولید در رنگهای متفاوت و طبق سفارش وجود دارد .

پلمپ جایگزین

www.basitco.ir

پلمپهای ایمنی بسیط راهی مطمئن و کم هزینه برای حفظ امنیت و نشانه گذاری مکان های مورد نظر شما