پرش به محتوا

پلمپ کابلی کانتینری

بازدیدها: 156

پلمپ کابلی کانتینری( container cable seal ) شکل دیگری از پلمپ است که همانطور که نام آن نشان میدهد از کابل فولادی مقاوم ساخته شده است .

انواع پلمپ کابلی کانتینری علاوه بر محلهای با قفل استاندارد از قبیل کانتینرها در مواردی که نیاز به پلمپ کانتینری با خصوصیات ویژه باشد ، بعنوان مثال طول بیشتر و یا انعطاف پذیری پلمپ ، استفاده میشود . پلمپ های میله ای دارای طول مشخص هستند و شکل و اندازه ثابت دارند . ولی از ویژگی های پلمپ های کابلی انعطاف پذیر بودن پلمپ برای عبور آسان آن از محلهای غیر متعارف و با شکلهای پیچیده و تولید پلمپ با طول مورد نیاز خریدار میباشد . انواع پلمپ کابلی کانتینری معمولا برای محلهایی که دارای حالت ویژه بوده و شرایط استاندارد ندارند قابل استفاده میباشد . مثلا برای محلهایی که نیاز به پلمپ قابل انعطاف با طول کابل متفاوت دارند .

روی پلمپ های کانتینری هم اعم از میله ای و یا کابلی علامت و یا طرح دلخواه و شماره مورد نظر خریدار حک میگردد . شماره های پلمپها منحصر به فرد و غیر تکراری است و قابل ردیابی میباشد .
استفاده از انواع پلمپ کانتینری همچنین پلمپ های کابلی سهل و آسان و بدون نیاز به ابزار و آموزش خاص بوده و به راحتی قفل میشود . و پس از قفل شدن دیگر باز نمیشود . و برای باز کردن پلمپ باید آن را تخریب کرد .به همین دلیل پلمپ های کابلی یکبار مصرف هستند و قابل استفاده مجدد نمیباشند .
ضد تقلب و دستکاری است ( قابل باز شدن نیست ) . به این معنی که هرگونه تلاش برای دستکاری و یا تغییر وضعیت پلمپ باعث تغییر ظاهری پلمپ میشود .
هر تلاشی برای باز کردن آن باعث مخدوش شدن و یا خرابی پلمپ میشود .

پلمپ جایگزین

www.basitco.ir

پلمپهای ایمنی بسیط راهی مطمئن و کم هزینه برای حفظ امنیت و نشانه گذاری مکان های مورد نظر شما