در باره بسیط

__________________________________

شرکت بسیط  با توجه به نیاز کشور ، شرکتهای حمل و نقل ، واحدهای تولیدی ، صنایع داخلی و … به پلمپ و در جهت تامین نیاز داخل و حتی صادرات کالا در كنار ساخت قطعات صنعتی  بعنوان اولین و بزرگترین تولید کننده ایرانی انواع پلمپ ایمنی ( پلمپ،پلمپ میله ای،پلمپ پلاستیکی،پلمپ فلزی،پلمپ کابلی،پلمپ تسمه ای،پلمپ کانتینری،پلمپ کیف،… ) با امکان طراحی ، ساخت و تولید پلمپهای متنوع و ویژه برای کاربردهای گوناگون از قبیل : کانتینرهای حمل کالا ، تانکرهای حمل مایعات ، شیرهای تخلیه ، واگنهای راه آهن ، مخازن حمل سیمان  ، دربهای انبار ، درهای ورودی ، کیسه های حمل کالا و مرسولات پستی ، کنتورها و وسایل اندازه گیری ،… توانسته در تامین نیاز پلمپهای ایمنی قدم بردارد و با به روز نگه داشتن دانش و توان تولید و با بهره گیری از متخصصین خود از مرحله طراحی تا مرحله تولید و عرضه انواع پلمپ و قطعات صنعتی را به انجام رساند .

      هم اكنون همگام با پیشرفت در کلیه زمینه ها در تامین امنیت و ردیابی و نشانه گذاری کالا ، محصول ، بسته ها ، کنترل ورود و خروج ، محدود کردن دسترسیها ، جلوگیری از دخل و تصرف ، حفظ مرزبندیها ، … نیز روشهای نوین و قابل اعتماد و با قابلیت ردیابی و حفظ مشخصات بخصوص مشخصات منحصر بفرد نیز مورد استفاده قرار گرفته است . یکی از این روشها ، استفاده از پلمپهای ایمنی ( یا به عبارت دیگر قفلهای ایمنی یکبار مصرف ) میباشد که با دارا بودن علامت یا نام انحصاری مصرف کننده و شماره سریال منحصر بفرد و غیر تکراری و مهمتر از آن خصوصیت غیر قابل باز شدن مگر با تخریب و مخدوش نمودن پلمپ ، اطمینان قابل قبولی در حفظ محدودیت های مورد نظر مصرف کننده پلمپ را فراهم می آورد .

هزینه بسیار اندک و تنوع پلمپها در شکل ، مواد اولیه ، موارد کاربرد ، نحوه استفاده ، رنگ ، قیمت  ، …  درمقایسه با تامین اطمینان از وجود هرگونه دخل و تصرف ، نشانه گذاری و امکان ردیابی موارد احتمالی در صورت لزوم بعنوان برخی از امتیازات قابل توجه پلمپهای ایمنی جدید باعث افزایش روز افزون از آنها شده است.

     در حال حاضر شرکت بسیط بعنوان اولین و بزرگترین تولید کننده ایرانی این نوع پلمپها با قابلیت و توانایی طراحی ، ساخت و تولید انواع مختلف پلمپهای یکبار مصرف در كنار قطعات صنعتي قادر به تهیه پلمپهای گوناگون و در صورت نیاز ساخت پلمپهای جدید و ویژه متناسب با نیاز خریدار از مرحله طراحی تا تولید میباشد و این توانایی به میزان قابل توجهی نیازهای گوناگون خریداران را بر طرف نموده است .

تجربه مفید گذشته و دانش فنی به روز متخصصین این شرکت نقطه قوت و اطمینان بخش برای مصرف کننده در زمینه تامین پلمپهای مورد استفاده میباشد . کافی است برای تامین پلمپ مورد نیاز خود با این شرکت تماس بگیرید . ما برای پاسخ به سوالات شمادر این رابطه آماده ایم و پاسخگویی را وظیفه خود میدانیم .

پلمپهای ایمنی بسیط راهی مطمئن و کم هزینه برای حفظ امنیت و محدود کردن دسترسی به مکان های مورد نظر شما