محصولات صنعتی

كليه حقوق معنوي و مادي اين سايت و محصولات متعلق به شركت بسيط بوده و کپی برداری ممنوع ميباشد

Text Box: محصولات توليدي شركت بسيط با داشتن كيفيت بالا و تنوع مناسب ، نيازمصرف  كنندگان گوناگون به انواع محصولات توليد شده را برآورده نموده و تضمين كيفيت و پشتيباني سبب اطمينان مصرف كنندگان را فراهم آورده است .

شركت بسيط

اولين و بزرگترين توليد كننده ايراني انواع پلمپ ( قفل ايمني ) و قطعات صنعتي

( پلمپ فلزي ، پلمپ ميله اي ، پلمپ تسمه اي ، پلمپ پلاستيکي ، پلمپ کابلي ، پلمپ کانتينر ، پلمپ واگن ، پلمپ تانکر ، پلمپ کنتور ، پلمپ کيف ، ....)

BASIT Co.

The first and greatest of iranian producer of Security seal &Industrial Parts

  ( ... , Bolt seal ,Cuntainer seal ,barrier seal ,plastic seal ,metal seal ,cable seal ,wire seal ,rail way seal ,bag seal ,bottel seal)

 

 

 

E-Mail

basit@basitco.ir

E-Mail

sale@basitco.ir

 

ساخت قالبهای صنعتی
 
دانش فنی  و تحربه  و تحهیزات  کافی  از مرحله طراحی تا ساخت قالبهای صنعتی و لوازم خانگی را فراهم آورده و این شرکت توان ساخت قالبهای صنعتی کوچک و متوسط را دارا میباشد و ضمن ساخت قالبهای مورد نیاز شرکت امکان قبول سفارش ساخت قالب را دارد .

ساخت قطعه
 
این مجموعه ضمن ساخت قطعات صنعتی  و مجموعه های خودرویی  و خانگی کوچک  و متوسط  توانایی ساخت قطعات مورد نیاز صنایع و تولید کنندگان لوازم خانگی با بهره گیری از تجهیزات و تجربه کارشناسان مجموعه طبق سفارش را دارا میباشد .

لوازم يدكی
این مجموعه با سابقه طولانی در تولید قطعات یدکی خودرو و دارا بودن تجرفه مفید در این زمینه همزمان با تولید قطعات یدکی در حال تولید امکان ساخت و تولید قطعات یدکی مورد نیاز صنایع خودرویی و تامین نیاز بازار را در اختیار داشته و آماده ارائه خدمات در این زمینه میباشد .

محصولات صنعتی
امکانات  فراهم شده همراه با دانش فنی و تحربه و تحهیزات  کافی  در این مجموعه شرایط لازم برای تولید محصولات صنعتی ،  از مرحله طراحی تا ساخت قالبها ولوازم صنعتی را فراهم آورده و این مجموعه توان ساخت  قطعات و محصولات صنعتی کوچک و متوسط  و همکاری با تولید کنندگان دیگر را دارا میباشد  .

مشاوره ساخت و توليد
یکی از خدمات قابل ارائه توسط این مجموعه ارائه مشاوره در زمینه ساخت و تولید ، اتوماسیون ، طراحی خطوط تولید ، راه اندازی خطوط تولید و همکاری در امور مشابه به پشتوانه سالها تجربه و تحقیق کارکنان مجموعه میباشد .